CWTS: Profil závodu: Iowa (9/23)

NASCAR Camping World Truck Series Speediatrics 200

Závodníci série trucků se tento víkend podívají na okruh do Iowy, kam zamíří bez společnosti nejvyšší soutěže. 

sprint cupKVALIFIKACE
sobota 24. června 2017
20.45
logo daytnascZÁVOD Toyota Save Mart 360
neděle 25. června 2017
21.00
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
neděle 25. června 2017
00.15
logoxsdaytnaZÁVOD American Ethanol E15 250
neděle 25. června 2017
02.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
pátek 23. června 2017
23.30
logodaytnaxsZÁVOD M&M’s 200
sobota 24. června 2017
01.30

CWTS HISTORIE ZÁVODU

Závod se poprvé odjel v roce 2009 jako Lucas Oil 200. Z výhry se radoval Mike Skinner s Toyotou, která v  závodě značně vede počtem výher. Ford závod zatím ještě nikdy nevyhrál. Více než jednou (dvakrát) se podařilo závod vyhrát pouze dvojici jezdců – Timothy Petersovi (2013, 2013) a Eriku Jonesovi (2014, 2015). Minulý rok se z výhry radoval William Byron.

CWTS O OKRUHU

Informace o okruhu naleznete ZDE.

CWTS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Noah GragsonToyota136.151 mph
2Christopher BellToyota135.805 mph
3Chase BriscoeFord135.682 mph
4Johnny SauterChevrolet135.327 mph
5John Hunter NemechekChevrolet135.292 mph
6Ben RhodesToyota135.077 mph
7Justin HaleyChevrolet135.025 mph
8Ryan TruexToyota134.707 mph
9Jesse LittleToyota134.592 mph
10Grant EnfingerToyota134.351 mph
11Austin CindricFord133.986 mph
12Matt CraftonToyota133.446 mph
13Brandon JonesChevrolet134.575 mph
14Harrison BurtonToyota134.117 mph
15Cody CoughlinToyota134.117 mph
16Kaz GralaChevrolet133.986 mph
17Austin SelfChevrolet132.867 mph
18Trey HutchensChevrolet131.595 mph
19Jordan AndersonChevrolet130.619 mph
20Scott Lagasse Jr.Ford130.424 mph
21T.J. BellChevrolet130.009 mph
22Josh ReaumeChevrolet129.806 mph
23Joe NemechekChevrolet131.628 mph
24Kyle DonahueChevrolet131.568 mph
25Tyler YoungFord130.171 mph
26Kevin DonahueChevrolet128.357 mph
27Norm BenningChevrolet125.698 mph
28Bryce NapierChevroletN/A
29Wendell ChavousChevroletN/A
30J.J. YeleyChevroletN/A
31Ted MinorChevroletN/A
32Mike SenicaChevroletN/A

GettyImages-800199684

 

CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1John Hunter NemechekChevrolet200565212
2Johnny SauterChevrolet2004725318
3Brandon JonesChevrolet20013000
4Grant EnfingerToyota200100352
5Christopher BellToyota2002994917
6Noah GragsonToyota2001164615
7Chase BriscoeFord200374616
8Austin CindricFord200110345
9Jesse LittleToyota20090313
10Justin HaleyChevrolet20070303
11Harrison BurtonToyota199140260
12Cody CoughlinToyota199150250
13Scott Lagasse Jr.Ford19620000
14Ben RhodesToyota19560296
15Jordan AndersonChevrolet193190220
16Trey HutchensChevrolet192180210
17Wendell ChavousChevrolet191290200
18Josh ReaumeChevrolet185220190
19Matt CraftonToyota184120202
20Ryan TruexToyota166802710
21Mike SenicaChevrolet143320160
22Norm BenningChevrolet126270150
23Austin SelfChevrolet124170140
24Kaz GralaChevrolet116160130
25Bryce NapierChevrolet98280120
26Kyle DonahueChevrolet68240110
27Ted MinorChevrolet26310100
28Kevin DonahueChevrolet2426090
29T.J. BellChevrolet1521080
30Tyler YoungFord1225070
31Joe NemechekChevrolet323060
32J.J. YeleyChevrolet330000
CWTS VÍTĚZJOHN HUNTER NEMECHEK

GettyImages-800227896

CWTS FOTOGALERIE

GettyImages-800138690_masterGettyImages-800127766_masterGettyImages-800226830Fotografie: NASCARmedia

 

Napsat komentář