CWTS: Profil závodu: Canadian Tire Motorsport park (15/23)

NASCAR Camping World Truck Series Chevrolet Silverado 250

Série trucků se tento víkend vypraví za hranice USA, na kanadské půdě si na klasice odmávne patnáctý závod sezóny, který je před Chicagolandem poslední možností probojovat se do Chase for the Cup!

sprint cupKVALIFIKACE
sobota 2. září 2017
20.00
logo daytnascZÁVOD Bojangles´ Southern 500
neděle 3. září 2017
24.00
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
sobota 2. září 2017
18.00
logoxsdaytnaZÁVOD Sports clips Haircuts 200
sobota 2. září 2017
21.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
neděle 3. září 2017
01.30
logodaytnaxsZÁVOD Chevrolet Silverado 250
neděle 3. září 2017
20.00

CWTS HISTORIE ZÁVODU

Trucky se tentokrát proženou na klasické trati v rámci závodu Chevrolet Silverado 250. Do Kanady jezdci vítají s pravidelností teprve od roku 2013. První závod o šedesáti čtyřech kolech vyhrál Chase Elliott. V roce 2014 se z výhry radoval Ryan Blaney a předloni Erik Jones. Minulý rok se s osmičkou radoval John Hunter Nemechek.

CWTS O OKRUHU

Závodiště nalezneme v kanadském Ontariu. Otevřeno bylo po roční výstavbě v roce 1961. Kromě speciálů NASCAR sem zavítaly i vozy FIA Formule One, série Can-Am, USAC a IMSA. Asfaltový okruh měří téměř dvě a půl míle (3,96 kilometru) a napočítáme na něm deset zatáček. Okruh nabízí další čtyři uspořádání, dráhu o 1,8 míle, 1,37 míle a půl mílový ovál.CWTS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Austin CindricFord112.623 mph
2Justin HaleyChevrolet112.312 mph
3Kaz GralaChevrolet111.976 mph
4Parker KligermanToyota111.801 mph
5Christopher BellToyota111.592 mph
6Noah GragsonToyota111.587 mph
7John Hunter NemechekChevrolet111.536 mph
8Matt CraftonToyota111.104 mph
9Ben RhodesToyota111.042 mph
10Johnny SauterChevrolet110.703 mph
11Ryan TruexToyota110.564 mph
12Alex TaglianiChevrolet110.051 mph
13Todd GillilandToyota110.430 mph
14Gary KluttChevrolet110.288 mph
15Brian WongChevrolet110.046 mph
16Grant EnfingerToyota109.860 mph
17D.J. KenningtonToyota109.392 mph
18Chase BriscoeFord109.079 mph
19Cody CoughlinToyota108.351 mph
20Austin SelfToyota108.315 mph
21Victor Gonzalez Jr.Chevrolet107.996 mph
22Jason HathawayToyota107.129 mph
23Jordan AndersonChevrolet102.348 mph
24Camden MurphyChevrolet101.922 mph
25Joe NemechekChevrolet101.029 mph
26Norm BenningChevrolet99.144 mph
27Bobby ReuseChevrolet98.569 mph
28Todd PeckChevroletN/A
29Jennifer CobbChevroletN/A
30Mike SenicaChevroletN/A
31Tommy ReganChevroletN/A
32Joe HudsonChevroletN/A
CWTS REPORT



CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStatovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Austin CindricFord641325010
2Noah GragsonToyota6460405
3Kaz GralaChevrolet64319439
4Justin HaleyChevrolet6420396
5Ryan TruexToyota6411104614
6Johnny SauterChevrolet64100310
7Chase BriscoeFord64180399
8Parker KligermanToyota6442345
9Austin SelfToyota64200346
10Ben RhodesToyota6491369
11Todd GillilandToyota64130293
12Brian WongChevrolet64150250
13Grant EnfingerToyota64160317
14D.J. KenningtonToyota6417000
15Jason HathawayToyota64220264
16Victor Gonzalez Jr.Chevrolet64210243
17Bobby ReuseChevrolet64270200
18Norm BenningChevrolet64260190
19Alex TaglianiChevrolet63120180
20John Hunter NemechekChevrolet6370247
21Cody CoughlinToyota60190160
22Camden MurphyChevrolet58240150
23Jordan AndersonChevrolet55230140
24Gary KluttChevrolet5414000
25Matt CraftonToyota4680120
26Christopher BellToyota4450198
27Joe HudsonChevrolet12320100
28Jennifer CobbChevrolet729090
29Todd PeckChevrolet528080
30Mike SenicaChevrolet230070
31Joe NemechekChevrolet125060
32Tommy ReganChevrolet031000
CWTS VÍTĚZAUSTIN CINDRIC

Svého prvního vítězství v národní sérii se v kanadském Bowmanville dočkal Austin Cindric. Stalo se tak v jeho jednadvacátém závodě v týmu Brada Keselowskiho.61cfa54c29ee28ebe3a0b4eda6850ba1_LCWTS FOTOGALERIE

NASCAR Camping World Truck Series Chevrolet Silverado 250Fotografie: insidetracknews.com

Napsat komentář