CWTS: Profil závodu: Bristol (14/23)

NASCAR Camping World Truck Series UNOH 200

Noční závod čeká tento víkend na jezdce ze série trucků, ti si v Bristolu odmávnou čtrnáctý závod sezóny, třetí od konce základní části.

sprint cupKVALIFIKACE
pátek 18. srpna 2017
23.45
logo daytnascZÁVOD Bass Pro Shops NRA Night Race
neděle 20. srpna 2017
01.30
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
pátek 18. srpna 2017
21.40
logoxsdaytnaZÁVOD Series Food City 300
sobota 19. srpna 2017
01.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
středa 16. srpna 2017
22.35
logodaytnaxsZÁVOD UNOH 200
čtvrtek 17. srpna 2017
02.30

CWTS HISTORIE ZÁVODU

Série trucků si odkrouží poměrně mladý závod z kalendáře – UNOH 200 je na programu od roku 1995. První závod Pizza Plus 150 vyhrál Joe Ruttman. Mistrem závodu je potom opět Kyle Busch, zvítězil v něm čtyřikrát a to v letech 2008, 2009, 2010 a 2013. Minulý rok zvítězil Ben Kennedy.

CWTS O OKRUHU

8Bristol

CWTS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Kyle BuschToyota129.413 mph
2Christopher BellToyota128.606 mph
3Johnny SauterChevrolet128.271 mph
4Noah GragsonToyota128.253 mph
5Brandon JonesChevrolet127.911 mph
6Matt CraftonToyota127.835 mph
7Grant EnfingerToyota127.648 mph
8Cody CoughlinToyota127.614 mph
9Ben RhodesToyota127.470 mph
10Jesse LittleToyota127.233 mph
11Kaz GralaChevrolet127.182 mph
12Justin HaleyChevrolet125.740 mph
13Harrison BurtonToyota127.317 mph
14John Hunter NemechekChevrolet127.267 mph
15Chase BriscoeFord127.225 mph
16Parker KligermanToyota127.182 mph
17Ryan TruexToyota127.090 mph
18Austin CindricFord127.081 mph
19Regan SmithFord126.403 mph
20Stewart FriesenChevrolet125.897 mph
21Landon HuffmanChevrolet125.790 mph
22Austin HillFord125.093 mph
23Clay GreenfieldChevrolet124.331 mph
24Joe NemechekChevrolet126.353 mph
25J.J. YeleyChevrolet124.525 mph
26T.J. BellChevrolet124.259 mph
27Austin SelfChevrolet122.858 mph
28Wendell ChavousChevroletN/A
29Josh ReaumeChevroletN/A
30Jennifer CobbChevroletN/A
31Norm BenningChevroletN/A
32Jordan AndersonChevroletN/A
CWTS REPORT


CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kyle BuschToyota203110900
2Matt CraftonToyota2036905217
3John Hunter NemechekChevrolet203140351
4Grant EnfingerToyota20370418
5Ben RhodesToyota203914311
6Johnny SauterChevrolet20330387
7Christopher BellToyota203204313
8Parker KligermanToyota203160301
9Austin CindricFord203183368
10Brandon JonesChevrolet2035000
11Justin HaleyChevrolet203120315
12Chase BriscoeFord203150250
13Jesse LittleToyota202100240
14Regan SmithFord202190230
15Noah GragsonToyota202403614
16Ryan TruexToyota202170210
17Cody CoughlinToyota20280200
18Harrison BurtonToyota202130190
19J.J. YeleyChevrolet20225000
20Landon HuffmanChevrolet201210170
21T.J. BellChevrolet200260160
22Austin HillFord199220150
23Wendell ChavousChevrolet196280140
24Austin SelfChevrolet194270130
25Josh ReaumeChevrolet186290120
26Clay GreenfieldChevrolet183230110
27Jordan AndersonChevrolet136320100
28Kaz GralaChevrolet11311090
29Stewart FriesenChevrolet10320080
30Jennifer CobbChevrolet7630070
31Norm BenningChevrolet1231060
32Joe NemechekChevrolet324050

CWTS VÍTĚZKYLE BUSCH

Kyle Busch má opět nakročeno k takzvanému sweep víkendu. Ten se mu povedl právě v Bristolu v roce 2010, kdy vyhrál během jednoho víkendu závody všech třech sérií. Pro Busche je to záreveň devětačtyřicátá výhru v Trucích.IMG_2259CWTS FOTOGALERIEIMG_2260IMG_2262IMG_2263IMG_2264Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář