CWTS: Kentucky – Buckle Up In Your Truck 225

GettyImages-997300740

Skvělá volba pit stopu pomohla Benu Rhodesovi k první výhře letošní sezóny a k druhé ve své kariéře. Navíc na své domací trati, od které necelou hodinu jízdy vyrůstal. První místo uhájil před dotahujícím se Stewartem Friesenem z Kanady. Třetí skončil Matt Crafton a čtvrtý Brandon Jones. CWTS REPORT


 CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Ben RhodesFord1503385818
2Stewart FriesenChevrolet15014374611
3Matt CraftonFord150300417
4Brandon JonesToyota1506000
5John Hunter NemechekChevrolet15017000
6Grant EnfingerFord150504312
7Todd GillilandToyota150214313
8Noah GragsonToyota1501624819
9Dalton SargeantChevrolet15090291
10Justin HaleyChevrolet150100314
11Chris EgglestonToyota14940260
12Cody CoughlinChevrolet149110250
13Korbin ForristerToyota149150240
14Austin SelfChevrolet149180230
15Johnny SauterChevrolet14870253
16Austin HillChevrolet148120210
17Justin FontaineChevrolet148190200
18Brett MoffittToyota148130190
19Jordan AndersonChevrolet146200180
20Bo Le MastusToyota146220170
21Clay GreenfieldChevrolet145210160
22Robby LyonsChevrolet143230150
23Josh ReaumeChevrolet143260140
24Wendell ChavousChevrolet139280130
25Norm BenningChevrolet138310120
26Myatt SniderFord137320110
27Parker KligermanChevrolet133812133
28Tate FoglemanChevrolet10316090
29Jennifer CobbChevrolet2829080
30Bayley CurreyChevrolet2227070
31Camden MurphyChevrolet1125060
32Tyler MatthewsChevrolet124050
 CWTS FOTOGALERIEGettyImages-997058952GettyImages-997300676GettyImages-997300712GettyImages-997300606Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář