CWTS: Kansas – 37 Kind Days 250

GettyImages-957525130_master

Po minulém závodu v Doveru byl Noah Gragson velice smutný, že se mu nepovedlo vyhrát svůj první závod kariéry. Víkend na to si svůj sen splnil a díky skvěle zvolené strategii vyhrál. Druhý dojel ostřílený Kyle Busch a třetí Stewart Friesen. CWTS REPORT

 CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU 

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Noah GragsonToyota16711286020
2Kyle BuschToyota1676100
3Stewart FriesenChevrolet16786417
4John Hunter NemechekChevrolet16714000
5Johnny SauterChevrolet167514375
6Matt CraftonFord16734365
7Cody CoughlinChevrolet16720311
8Grant EnfingerFord167403910
9Brandon JonesToyota16713000
10Justin HaleyChevrolet166124270
11Dalton SargeantChevrolet165110260
12Austin HillChevrolet16590250
13Austin SelfChevrolet164190240
14Darrell Wallace Jr.Chevrolet16415000
15Myatt SniderFord164329220
16Brett MoffittToyota1631003817
17Justin FontaineChevrolet163170200
18Ben RhodesFord16271267
19Bo Le MastusToyota160160180
20Kyle DonahueChevrolet159310170
21Josh ReaumeChevrolet158250160
22Jennifer CobbChevrolet157290150
23Norm BenningChevrolet157280140
24Mike HarmonChevrolet14630000
25Jordan AndersonChevrolet139210120
26Robby LyonsChevrolet139270110
27Wendell ChavousChevrolet131180100
28Jamie MosleyChevrolet6626090
29Bayley CurreyChevrolet3024080
30Joe NemechekChevrolet2722070
31Joey GaseChevrolet623000
32Kevin DonahueChevrolet020050
 CWTS FOTOGALERIE GettyImages-957518860_master GettyImages-957523274_master GettyImages-957523500_master GettyImages-957525356_masterFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář