CWTS: Canadian Tire Motorsports Park – Chevrolet Silverado 250

NASCAR Camping World Truck Series Chevrolet Silverado 250

Když se dva perou, třetí se směje. Tak by se dal v jedné větě popsat závěr závodu v kanadském Mosportu. V poslední zatáčce se totiž do křížku dostali týmoví kolegové Todd Gilliland a Noah Gragson a připravili se tím o výhru. Z té se nakonec radoval Justin Haley. CWTS REPORT
 CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Justin HaleyChevrolet65825616
2John Hunter NemechekChevrolet657000
3Brett MoffittToyota651704814
4Timothy PetersChevrolet6552396
5Matt CraftonFord65404412
6Johnny SauterChevrolet6569398
7Stewart FriesenChevrolet65160355
8Austin HillChevrolet6590290
9Noah GragsonToyota652354820
10Alex TaglianiChevrolet65100270
11Todd GillilandToyota651511260
12D.J. KenningtonChevrolet65130261
13Harrison BurtonToyota65140240
14Ben RhodesFord6516329
15Cody CoughlinChevrolet65120220
16Jordan AndersonChevrolet65220210
17Grant EnfingerFord65110244
18Justin FontaineChevrolet65200190
19Myatt SniderFord6530191
20Norm BenningChevrolet65250170
21Austin SelfChevrolet65180160
22Bo Le MastusToyota64210150
23Jason WhiteChevrolet63270140
24Wendell ChavousChevrolet63230130
25Jesse IwujiChevrolet63310120
26Justin KunzChevrolet62300110
27Roger ReuseFord35240100
28Ray CiccarelliChevrolet3428090
29Jennifer CobbChevrolet3226080
30Max TullmanChevrolet2919000
31Mike HarmonChevrolet732000
32Joe NemechekChevrolet229050
 CWTS FOTOGALERIENASCAR Camping World Truck Series Chevrolet Silverado 25017MOSP1rl_404418CTMP1gb_03203Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář